Registruotiems vartotojams

  
 
 
 
 
 

Atsakomybės apribojimas

 
 

Šis atsakomybės apribojimas reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų interneto svetaine, naudodamiesi mūsų interneto svetaine, Jūs visiškai sutinkate su šiuo atsakomybės apribojimu. Jeigu Jūs nesutinkate su bet kuria šio atsakomybės apribojimo dalimi, tuomet negalite naudotis mūsų svetaine.
    Nors mes siekiame užtikrinti, kad šioje interneto svetainėje esanti informacija būtų teisinga, mes negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo, mes taip pat neįsipareigojame užtikrinti, kad ši interneto svetainė ir ateityje bus pasiekiama arba kad šioje interneto svetainėje esanti medžiaga visą laiką bus naujausia.
    Tiek, kiek leidžia galiojantys įstatymai, mes atmetame visus su šia interneto svetaine ir šios interneto svetainės naudojimu susijusius reprezentavimus, garantijas ir sąlygas (įskaitant bet kokias įstatymų numatomas patenkinamos kokybės, tinkamumo tikslui ir/arba protingo rūpinimosi ir įgūdžių naudojimo garantijas, bet neapsiribojant jomis).
Niekas šiame atsakomybės apribojime (ar kur kitur mūsų interneto svetainėje) nepanaikins ir neapribos mūsų atsakomybės už sukčiavimą, mirtį ar žalą asmeniui, sukeltą mūsų aplaidumo, arba bet kokios kitos atsakomybės, kurios pagal galiojančius įstatymus negalima panaikinti ar apriboti.
    Atsižvelgiant į tai, mūsų atsakomybė Jūsų atžvilgiu, susijusi su naudojimusi mūsų interneto svetaine, arba pagal šį atsakomybės apribojimą ar ryšium su juo, neatsižvelgiant į tai, ar pagal sutartį, ar tai civilinės teisės pažeidimas (įskaitant aplaidumą) ar kitoks, bus ribojama:
- tiek, kiek ši interneto svetainė bei informacija ir paslaugos šioje interneto svetainėje yra pateikiamos nemokamai, mes nebūsime atsakingi už jokius bet kokio pobūdžio nuostolius ar žalą;
- mes nebūsime atsakingi už jokius netiesioginius, ypatingus arba dėl specialių aplinkybių atsiradusius nuostolius ar žalą;  
- mes nebūsime atsakingi už jokias naudos, pajamų, įplaukų, planuotų sutaupymų netektis, sutarčių nutrūkimą, verslo, geros reputacijos, prestižo, duomenų ar informacijos praradimus.

Visais klausimais dėl atsakomybės apribojimo prašome kreiptis į šios svetainės administratorių:
VšĮ LST Sert
info@lstsert.lt


 
      
Laisvės pr. 81-11, 06124 Vilnius
Tel./faks (8~5) 270 9356
info@lstsert.lt
Atsakomybės apribojimas
© 2014 Visos teisės saugomos